Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Sławików - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Willa z garażem

Tworóg Mały(Sławików + 20 km)

3 900 000 zł453 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 111 m²

Luksusowa rezydencja w otulinie lasu Tworóg Mały | 453 m | działka 7111 m Jeżeli cenisz luksus, komfort i elegancję, a jednocześnie marzysz o domu w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rudy

Rudy(Sławików + 7 km)

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w sercu malowniczych Rud! Idealny dla dwóch rodzin lub pod działalność gospodarczą Prezentujemy ofertę sprzedaży domu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Pogrzebień(Sławików + 15 km)

350 000 zł86,60 m² 4 041,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 974 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sośnicowice

Sośnicowice(Sławików + 25 km)

699 999 zł160 m² 4 374,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom W sośnicowicach koło gliwic. Dom wynajęty do końca 2025 r. Właściciel nieruchomości prosi aby nie wchodzić samodzielnie na teren posesji, a w sprawie oględzin kontaktować się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pszów

Pszów(Sławików + 21 km)

669 000 zł168 m² 3 982,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła po kompleksowej termomodernizacji Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 168 m , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Budziska

Budziska(Sławików + 5 km)

689 000 zł183 m² 3 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Prezentujemy na sprzedaż nowy dom o powierzchni 183 m2 zlokalizowany w Budziskach gmina Kuźnia Raciborska. Parter: - salon z jadalniom oraz kuchnią, - hol z klatką schodową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Bojanów(Sławików + 18 km)

259 000 zł220 m² 1 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Na sprzedaż grunt z domem 1142m Bojanów zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej Polski a w.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Niezdrowice(Sławików + 24 km)

872 000 zł135 m² 6 459,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 300 m²

Dom na wsi, wyjątkowa lokalizacja .Duża działka, 14348 m2. Nieruchomość znajduje się we wsi Niezdrowice, gmina Ujazd w odległości 2,5 km od Rudzińca. Dom wolno stojący z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczerbice

Szczerbice(Sławików + 19 km)

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Opis cena 185.000 TYS. Dom do remontu Z dużym potencjałem aranżacyjnym. W ofercie sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym położonym w Szczerbicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pszów

Pszów(Sławików + 21 km)

949 000 zł183 m² 5 185,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

KB Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w Pszowie , w bardzo bliskiej odległości od centrum miasta! opis.